Drukuj
PDF
Gru
22

Szkoła Psychoterapii Uzależnień

Szkoła Psychoterapii Uzależnień


Szkolenie to prowadzone jest na podstawie udzielonej przez PARPA akredytacji i zgodnie z wymaganym „Programem szkolenia w zakresie podstawowych umiejętności udzielania pomocy psychologicznej oraz nowoczesnych metod diagnozowania i terapii uzależnienia i współuzależnienia”. Spełnia ono nowe warunki jakie są przewidziane dla szkoleń w “Programie uzyskiwania kwalifikacji zawodowych przez osoby prowadzące terapię uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia w zakładach lecznictwa odwykowego” z dnia 7 grudnia 2006 r.” (nowelizacja z dnia 12 lutego 2008 r.)

Szkolenie przeznaczone jest dla osób ubiegających się o certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień lub certyfikat instruktora terapii uzależnień.
Nasza nowa Szkoła Psychoterapii Uzależnień oferuje 680 godzin zajęć dydaktycznych. Integruje ona zajęcia teoretyczne i praktyczne występujące dotychczas w dwóch kursach szkoleniowych na I etapie (Studium Umiejętności Psychologicznych) i na II etapie (Studium Psychoterapii Uzależnień) procesu certyfikowania.
Zajęcia będą odbywały się w trzech blokach tematycznych:


I. blok zajęć treningowych
II. blok zajęć wykładowych
III. blok zajęć praktycznychWszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym szkoleniu zapraszamy już dziś do kontaktu z Centrum.

Informacja pod nr tel.  784 106 877, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.